Cynthia Occelli – Wskrzeszenie Wenus

Miło mi dzisiaj przedstawić Wam kobietę niezwykłą – Cynthię Occelii

Cynthia Occelli – kobieta, blogerka,  matka z wykształceniem prawniczym, która za główny cel swojego życia obrała sobie wskazanie kobietom drogi do szczęścia.  Jest autorką książki Resurrecting venus – „Wskrzeszenie Wenus” w której podpowiada jak żyć w zgodzie ze sobą, jak wyrwać się z ograniczeń, które narzucają nam inni, jak odnaleźć swoją wewnętrzną Wenus. W swojej książce przytacza prawdziwe przykłady z życia i swoje własne historie, dzięki czemu książka stała się bestselerem w Stanach Zjednoczonych.  Jak sama o sobie pisze jest osobą apolityczną i niezależnie od tego czy pomysł pochodzi od liberała, demokraty, Cygana czy Żyda, jeżeli jest zgodny z jej własnym sumieniem  i pomocny to będzie go popierać jeżeli  przyniesie rzeczywistą poprawę życia ludzi. Najwięcej uwagi jednak poświęca kobiecie, której niezależnie od swojego statusu społecznego, zarobków czy miejsca w którym żyje podpowiada jak osiągnąć szczęście materialne, duchowe i rodzinne.

Niezmiernie mi miło, że właśnie moje obrazki zdobią blog prowadzony przez Cynthię Occelli, często tworząc jednolite spójne tło dla jej sentencji, że miałam przyjemność namalować portret tak pięknej kobiety, która zdradziła mi, że ma również polskie korzenie. Jej mądrość i miłość i szacunek do człowieczeństwa utwierdziły mnie w przekonaniu, że życie jest piękne. A kierując się zasadami o których pisze będę mogła również pięknie przeżyć własne życie.

Niestety nie znalazłam polskojęzycznej wersji „Wskrzeszenia Wenus” ale zachęcam do czytania bloga Cynthi Occelli w wersji z tłumaczem lub śledzenia jej profilu na instagramie : Cynthia Occelli.

Facebook: Cynthia Occelli

 

 

 

Hearts are made to break and heal. #beautifullife #letgo #breathe #artbyKatBruniewska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cynthia Occelli (@cynthiaoccelli)

Talented Katarzyna. #portrait #artist #soulseer #beautifullife #CynthiaOccelli #cynthiaocceli

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cynthia Occelli (@cynthiaoccelli)

#truth #choice #empowerment

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cynthia Occelli (@cynthiaoccelli)

http://www.cynthiaoccelli.com/life-021-5-tips-for-breaking-up-well/

10Tips-for-FeminineWomen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *