Prezenty, prezenty, prezenty…

Pewnie każdy ma już kupione prezenty na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Ja zawsze mam problem z kupowaniem prezentów, bo nie wiem czy akurat to się przyda lub czy będzie się podobać obdarowanemu. Jestem chyba zbyt praktyczna by wzruszały mnie świąteczne drobne upominki kupione na bazarku. Ostatecznie zdaję się na podpowiedź lub list do Świętego Mikołaja lub na reklamy, które już od ponad miesiąca bombardują umysł mojego dziecka i moje uszy. Tradycyjnie i w tym roku kupiłam zabawkę, która jest typowym hitem świątecznych zabawek, czyli drogo , tandetnie i na chwilę (bo tyle przeważnie bawi się moja córka nowa zabawką) Dla mnie jednak najpiękniejsze są zabawki ręcznie robione, i właśnie takie powinny znajdować się pod choinką, niestety nie naszą. W tym roku nie zdążyłam rozejrzeć się za takimi cudeńkami ale może do przyszłego roku sama coś wymyślę i zapoczątkuję zwyczaj wręczania właśnie tylko takich podarunków. Poniżej piękne maskotki ręcznie szyte, które może również dla was staną się inspiracją.

Ana have a nice summer day with rabbit @DovileDollart

Post udostępniony przez Art Dolls For ArtDolls Lovers (@doviledollart)

Handmade hip Stocking-stuffer

Post udostępniony przez TIMO-HANDMADE DOLLS (@timohandmade)

New little lady heading to the shop shortly!

Post udostępniony przez Sharon (@pikklesnkreme)

Here’s the last post of the day. Mawar is now wearing a lovely tone down dress of linen cotton with floral print. Her second dress, laying next to her, is a beautiful one with floral print by Liberty London. This Liberty is printed in Japan. The dresses are secured with hand sewn snap buttons. I’ve hand embroidered her giggling eyes and her heart shaped lips. Her cheeks are delicately blushed. All the material used to make her is selected with much care, as with all dolls made by me ☺️ She was made with no lack of attention to detail. Each stitch is done with love and so much joy. I am sure Mawar will bring much happiness to the one that cherishes her. #dollsbymawar #fabricdolls #readytoship #clothdolls #textiledoll #kawaidoll #ooakdoll #handmadedolls #dollmakers #linendoll #dollsofinstagram #creativemuslimwomen #etsysellersofinstagram #etsyhouse #etsyshop #etsyhandmade #muslimah #malaysiandollmaker #makersmalaysia #hijabdoll #hijabidolls #دمية #かわいい #人形 #手作り人形 #手作り

Post udostępniony przez Lovely Handmade Hijab Dolls (@dollsbymawar)

A true labor of love this little one. Slowly making progress, her tunic almost complete.

Post udostępniony przez Neve & Mare (@neve.and.mare)

Look what landed on the shores of Lake Superior, Vikings!!

Post udostępniony przez Sparrow and Berry (@sparrowandberry)

Post udostępniony przez handmade (@_handmade._)

Hair like Autumn.#autumnhair#linendoll #handcrafted#handembroidered

Post udostępniony przez craftydoll (@craftydollworks)

 

 

 

dostępniony przez Sarah (@lespetitesmainss)

Beautiful new dolls arrived this morning! #lola #loladoll #handmadedoll #linendoll

Post udostępniony przez The Grumpy Swimmer Kids (@thegrumpyswimmerkids)

 

 

2 thoughts on “Prezenty, prezenty, prezenty…

  1. Ja te łapię się na tym, że ostatecznie tydzień przed świętami kupuje byle co w sklepie a szkoda. Gdyby ten czas był z gumy, to może w pokoju mojej córeczki zamiast barbi siedziałyby te piękne szmaciane lalki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *