Hotel Delfina w Białymstoku

Hotel Delfina w Białymstoku

 

Właściwie nie wiadomo do jakiej kategorii dodać ten wpis bo bardziej niż do akwarel pasuje do podróży. Ja opisuję dziś ten hotel jednak z innego punku widzenia. Muszę przyznać, że nigdy w nim nie byłam i tylko przypadkowo odnalazłam go wyszukując w grafice moje obrazy. Ku mojemu zdziwieniu właśnie w tym hotelu znajdują się tapety z moimi akwarelami. Są to fototapety imponujących rozmiarów zdobiących hol oraz recepcję hotelu. Co mnie zdziwiło również elementy moich obrazków zdobią recepcję oraz abażury lamp umieszczonych nad nią. Przypomniałam sobie, że parę lat temu wysłałam kilka moich plików pewnej Pani projektant, jednak wtedy nie wiedziałam dokładnie do jakich celów będą użyte.

Miło widzieć własne prace zdobiące ściany ładnych hoteli i pensjonatów. Jak już kiedyś pisałam w pensjonacie w Inowrocławiu znajdują się również wydruki moich obrazów.  Natrafiłam również na wydruki moich obrazów w Vila Celestine na Krecie

Jeżeli jesteś właścicielem pensjonatu, hotelu lub kawiarenki i chciałbyś ozdobić ich ściany właśnie moimi obrazami to zapraszam do mojego sklepu, gdzie możesz pobrać pliki w największej ich rozdzielczości podanej w tytule pliku i wydrukować w pobliskiej drukarni  lub zamówić wydruki w moim sklepie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *