Kolorowanki do pobrania

Kolorowanki do pobrania

Kolorowanki do pobrania to kolejny prezent dla Was. Niedawno natknęłam się na kolorowanki dla dorosłych, które maja mnóstwo szczegółów i detali. Oczywiście są niesamowite i dlatego postanowiłam również kilka takich stworzyć.  Tematyka moich kolorowanek jest związana z moimi obrazami czyli kobieta w zgodzie z naturą, matka ziemia, i przyroda. Bardzo podobała mi się zabawa w projektowanie takich kolorowanek i myślę, że znajdę wkrótce czas, aby stworzyć ich  więcej również dla najmłodszych. Jeżeli sam malujesz lub rysujesz i chcesz się pochwalić na moim blogu swoimi wytworami to pisz i przesyłaj zdjęcia na mojego maila kbruniewska@op.pl, lub przez formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

Kolorowanki z tej strony możesz drukować i wykorzystać do celów prywatnych, jednak pamiętaj, że nie wolno Ci nimi handlować w sieci lub poza nią. Życzę przyjemnej zabawy z kredkami.

Wystarczy kliknąć na zdjęcie, powiększyć i zapisać je na swój komputer a następnie wydrukować, żeby cieszyć się chwilą relaksu i zabawy.

 

path4176

path4205

path4218

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *