Mój obrazek na okładce Lympholife

Mój obrazek na okładce Lympholife

Mój obrazek na okładce Lympholife, czyli niemieckiego kwartalnika dotyczącego zagadnień medycznych. Dokładnie wydanie z 28  kwietnia 2016 roku – zima. W czasopiśmie tym można znaleźć informacje dotyczące  kwestii medycznych w zakresie tematu obrzęku limfatycznego. Odpowiedzi na pytania praw pacjenta oraz codziennych sytuacji w radzeniu sobie z chorobą i zaangażowanie w nią krewnych.

Lymphoife wskazuje na potrzebę indywidualnego podejścia do każdego pacjenta podkreślając jednak, że jest wielu chorych borykających się z podobnymi problemami. Opisuje tez wpływ pozytywnego nastawienia i myślenia w procesie dochodzenia chorego do zdrowia.

Lympholife wydawane jest przez zespół specjalistów, lekarzy prowadzących prywatną praktykę, terapeutów, dealerów specjalistycznych i specjalistycznych sieci w ramach klubu Lymphologicum.

Lymphologicum skupia i wspiera następujące priorytety:

– Tworzenie struktur sieciowych ambulatoryjnych i  regionalnych
– Promowanie i wdrażanie środków zaradczych
Wspieranie badań usług zdrowotnych
Opracowanie krajowych Lymphregisters  Ödemhäufigkeit w Niemczech
Informacje i usługi doradcze dla pacjentów dotkniętych chorobą i ich rodzin.

W związku z tym Lymphologicum wydało również kilkustronicowy przewodnik pacjenta, na okładce której również znajduje się moja ilustracja.

Patientenratgeber_Cover
Mój obrazek na okładce Lympholife

Są to kolejne okładki z których jestem dumna, tym bardziej, że pisma dotyczą zagadnień medycznych i udzielają porad osobom chorym i ich rodzinom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *