Moje akwarele na okładkach książek

Dzięki wyszukiwaniu obrazem udało mi się odnaleźć moje obrazy jako okładki książek, czasopism, gazet lub e-booków. Muszę przyznać, że niektórych z nich sama lepiej bym nie przygotowała. Dobrze dobrana czcionka potrafi jednak zdziałać cuda. Większość z nich jest jednak obcojęzyczna dlatego trudno mi na ich temat cokolwiek napisać. Są jednak także książki polskojęzyczne. Wcześniej już dwie opisałam: „Mój bajarz odnowiony” – Joanny Papuzińskiej, oraz  „Czas na kobiecość” – Beaty Kołodziej.

Zupełnie przez przypadek dowiedziałam się o kolejnej okładce tym razem „Odrodzenie May” – Lisy Samson. Książki tej prawdopodobnie nie znalazłabym przez wyszukiwanie obrazem ponieważ grafik zrobił odbicie lustrzane zdjęcia, a ja takich obrazów nie szukałam. Traf chciał jednak, że znajomy będąc w klasztorze w Częstochowie zauważył tą książkę w bibliotece i pomyślał, że obrazek ten jest łudząco podobny do moich. Zrobił zdjęcie smartfonem i przesłał do mnie. Faktycznie była to kolejna okładka powstała przez zakupienie mojego pliku z banków zdjęć. W Polsce najpopularniejszym z nich jest chyba Fotolia. Kto jest zainteresowany całą moją galerią obrazów zapraszam do mojego portfolio na fotolii – Katarzyna Bruniewska-Gierczak. Odsyłam również na Shutterstock  – moje portfolio.

Jeżeli ktoś chciałby wydać swoją książkę z moją okładką a kupuje masowo zdjęć w bankach zdjęć to zapraszam również do mojego sklepu, gdzie można zakupić pojedynczy plik w cenie 19 zł i użyć na okładce o ile nakład nie przekroczy 50 000 sztuk. Jeżeli nakład jest większy to wówczas  można ten sam plik zakupić na Licencji Rozszerzonej, która pozwala na masowa sprzedaż produktu z moją ilustracją.   Zapraszam do mojego Sklepu szczególnie grafików i redaktorów.

Kolejna pozycja w języku polskim to „Zakorzenione w miłości” – Donna-Marie Cooper O’Boyle  ,

Co dziwne trzy ostatnie książki łączy tematyka religijna, chociaż ilustracje na to nie wskazują. Niemniej cieszy mnie, że moje akwarele wykorzystane są właśnie do takich publikacji. Poniżej zamieszam galerię książek, z moimi akwarelami na okładkach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *