Viktoria Mellman – Du bist ein Wunder

Viktoria Mellman - Du bist ein Wunder

Czy słuchaliście w dzieciństwie kołysanek? Pewnie część z Was zwyczajnie nie pamięta, ale przypuszczam, że jednak większość mam śpiewa do uszka swojego maluszka jakieś zaczarowane dźwięki, żeby skarb szybciej pogrążył się w błogim śnie. Tak też zapewne było w przypadku niemieckiej piosenkarki Viktorii Mellmann, która właśnie tuląc do snu własne dzieci zapragnęła nagrać płytę która da ukojenie również innym maluszkom. I tak powstała płyta Du bist ein Wunder, której okładkę zdobi moja akwarela. Jak niektórzy czytelnicy tego bloga pamiętają właśnie ta ilustracja znalazła się także na innej płycie, którą opisałam we wpisie :

Płyta Blue Soul Ten – The Unspoken Warrrior

Viktoria Mellamn urodziła się w Estonii w 1981 roku. Szkołę muzyczną i taneczną rozpoczęła już mając 4 lata. Od 1999 roku wraz z bratem tworzą zespół pop/ Poza własnym zespołem śpiewa w różnych grupach jazzowych  i popowych. jej debiutancki album to “Jesteś cudem- Moje sny i kołysanki”, płyta “Du bist ein Wunder ” jest jej drugą płytą. Poniżej moje  ilustracje użyte do okładki

 

 

 

 

Kunde: Universal Music
Projekt: CD Artwork, 12 Seiten Booklet
Designer: Michaela Ollesch

 

Zaprasza wszystkich sennych i tych mniej do posłuchania fragmentów płyty.

 

A może ktoś z Was sam układa i śpiewa kołysanki przed snem? Jeżeli jeszcze tego nie nagraliście to zachęcam zróbcie to wrzucając filmik na Youtube. Może warto podzielić się nimi z naszymi czytelnikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *