Prezent walentynkowy, plik do pobrania za darmo!

Prezent walentynkowy

Prezent walentynkowy, plik do pobrania za darmo! Z okazji Walentynek postanowiłam zrobić Wam mały upominek. Możecie pobrać moją akwarelę za darmo z tej strony. Wystarczy, że klikniesz na obrazek  prawym klawiszem myszy  i zaznaczysz “zapisz obrazek jako” a obrazek w dużej rozdzielczości będzie Twój. Masz czas do przyszłego tygodnia żeby pobrać plik. W przyszłą niedzielę zamienię go na mały i wstawię znak wodny, dlatego ściągaj póki czas 🙂 Pamiętaj tylko, że grafikę tą możesz użyć tylko do celów prywatnych czyli możesz ją wydrukować i powiesić w swoim pokoju, albo wykorzystać do wydrukowania ciekawej koszulki lub kubka np. na cupsell. Pamiętaj jednak, że nie możesz wykorzystać jej do celów komercyjnych, czyli nie możesz handlować tym obrazkiem, ani produktami na których on się znajduje.

Ogłaszam również konkurs, w którym będziesz mógł wygrać wskazane przez siebie 3 pliki do pobrania ze strony galerii moich obrazów  lub inne wskazane ze strony pracowniakbg. Jedyne co musisz zrobić  to przesłać na mojego maila kbruniewska@op.pl zdjęcie z wydrukowanym obrazkiem pobranym z tego postu. Może być zdjęcie oprawionej akwareli na ścianie Twojego pokoju, lub Ty z moją grafiką, pozostawiam to Twojej inwencji twórczej 🙂 Automatycznie zastrzegam sobie prawo do opublikowania tego zdjęcia na mojej stronie bruniewska.com, co znaczy, że przesyłając mi to zdjęcie zgadzasz się na umieszczenie go na tej stronie. Zdjęcia z moją akwarelą można przesyłać do mnie do 29 lutego. Od 1 do 7 marca w kolejnym poście znajdzie się galeria z waszymi zdjęciami, osoba której zdjęcie nazbiera najwięcej polubień wygra 3 darmowe pliki do pobrania wybrane przez siebie z mojej galerii lub pracowniakbg.

8 marca ogłoszę zwycięzcę konkursu na moim blogu bruniewska.com.

Zachęcam do zabawy. Pamiętaj, że są to pliki dużej rozdzielczości, niektóre nawet mogą być wykorzystane jako fototapeta, jeżeli plik jest mniejszy to można wydrukować go na płótnie lub wykorzystać na swoim blogu jeżeli taki prowadzisz. Przed wybraniem plików mogę przesłać Ci dokładne wymiary obrazka w pikselach. Obrazek zamieszczony tutaj ma wymiary 1593×2593 pikseli

Akwarela ta została wykorzystana jako etykieta win oraz okładka czasopisma.

 

Więcej na temat win znajdziecie we wpisie

Saror-Real,, Frittmann wina ze znajomym akkcenttem

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *