Czas na kobiecość, czyli podróż do samej siebie

Czas na kobiecość, czyli podróż do samej siebie – to najnowsza książka Beaty Kołodziej, która jest autorką ponad 70 książek. Pisze wiersze, bajki i opowiadania dla dzieci oraz teksty piosenek i scenariusze. Jest również reżyserem. Jest współautorką scenariuszy do  programów Ziarno dla TVP1 ,  ponadto w latach 2006-2007 emitowane były historyjki obrazkowe jej autorstwa (bohaterami były postaci z książki „Szymek i Pan Jezus na ścieżkach Ewangelii”). Otrzymała zaszczytny tytuł Ambasadora Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej przyznawany przez Radę Języka Polskiego PAN. Współpracowała także z redakcjami czasopism dla dzieci: Promyczek Dobra i Mały Gość Niedzielny oraz Mały Przewodnik Katolicki. Mimo, że większość publikacji poświęciła dzieciom  to książkę którą dziś chcę wam przedstawić poświeciła kobiecie. A, że temat ten jest również i mi bliski więc udało się połączyć nasze pasje i powstała książka “Czas na kobiecość” której okładkę zdobi moja akwarela.

Czas na kobiecość jest książką, którą dzielą zagadnienia: piękno, prawda i powołanie. Skierowana jest do wszystkich kobiet, które próbują coś zmienić w swoim życiu w dzisiejszym zabieganym i zagubionym świecie. Autorka podpowiada jak odnaleźć sens życia w oparciu o wiarę chrześcijańską. Swoje rozmyślania oparła o Biblię oraz o fragmenty listu Jana Pawła II Mulieris dignitatem.

Inspiracją do napisania tej książki przez Beatę Kolodziej były problemy kobiet które spotkała na warsztatach prowadzonych przez siebie. Zamęt, który wprowadza współczesny świat, nadmiar obowiązków i ambicji, wygórowane oczekiwania jakie stawiamy sobie jako kobiety nie pozwalają nam często cieszyć się życiem i czuć się prawdziwa kobietą. Beata Kołodziej podpowiada nam jak odbyć podróż do samej siebie.

Czas na kobiecość ma również własną stronę na Facebooku, która można śledzić TUTAJ

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *