Wspomnienia pięknej Chorwacji

Dzisiaj zamieszczam kolejny wpis dotyczący Chorwacji. Chciałam się z wami podzielić naszą wycieczka objazdowa po Chorwacji. Z mężem wybraliśmy biuro Rainbow.  Była to nasza podróż poślubna, która bardzo miło wspominam. Mimo wielu zdjęć i tak brakuje mi zdjęć z czasu wolnego wieczorami kiedy chodziliśmy wzdłuż Adriatyku spijając wino lub rakiję w urokliwych nadmorskich knajpkach. Niesamowity klimat i relaks połączony ze zwiedzaniem to było właśnie to czego nam wówczas brakowało. Wybraliśmy wycieczką ośmiodniową w tym 3 dni wolnego czasu z możliwością dokupienia wycieczek fakultatywnych. Obecnie widzę w ofercie biura wycieczkę bardzo podobną do naszej wówczas “Zapach wina i lawendy” 

Temat wycieczki jak najbardziej prawdziwy bo właśnie zapach lawendy był tam tak intensywny, że pokochałam go na zawsze. Od tej wycieczki  marzyłam o lawendzie w ogrodzie i udało mi się to marzenie spełnić. Standard hoteli trzy gwiazdki, czasami dwie. Ale i tak mało czasu spędzaliśmy w hotelu, ponieważ wracaliśmy około godziny 17-tej następnie obiadokolacja a po tym wyjście i zwiedzanie najbliższej okolicy plus relaks. Mimo trzech gwiazdek nie czuliśmy dyskomfortu. Klimatyzacja działała a to w takim miejscu i czasie chyba najważniejsze. Wcześniej zamieściłam wpis

Chorwacja – kraj który warto zobaczyć 

Opisałam w nim wycieczkę z tego samego biura, gdzie zwiedziliśmy tylko połowę Chorwacji. Druga wycieczka była jeszcze piękniejsza ponieważ zwiedziliśmy Jeziora Plitwickie i Krkę czyli piękne wodospady. Jedną z największych atrakcji było zwiedzanie Dubrownika. Zapraszam do mojej fotorelacji z tych wspaniałych chwil.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *